5 lipca 2018

Tuniki damskie – jak je nosić skutecznie

Co dobrego tuniki damskie ze sklepu https://zoio.pl/odziez-damska/tuniki mogą zrobić dla twojego stroju? Dużo, jeśli mnie zapytasz. Większość tunik na ciepłe dni polega na lekkich i przewiewnych tkaninach. Większość tunik ma świetne wzory i kroje. Tuniki z rękawami mogą mieć krótkie rękawy lub bardzo długie rękawy. Niektóre tuniki dramatycznie jedno ramię. Tunika z jednym rękawem może mieć też rękaw w stylu wrap.

tunikiWiększość tunik nosi się zwykle z dżinsami, spodniami lub spodenkami (i nie zawsze to rozumiem, szczerze mówiąc). Obuwie noszone z tunikami to zazwyczaj sandały, czółenka, a nawet koturny i buty na obcasie. Cokolwiek wygląda najlepiej, zależy od tego, jak wygląda reszta stroju. Szykowny i seksowny ubiór nie powinien być noszony z klapkami czy sandałami, bardziej eleganckie są szpilki czy krótkie obcasy.

Jeśli naprawdę chcesz wyglądać wspaniale, spróbuj swoich sił z szykownymi tunikami. Myślę, że po zobaczeniu tych tunik, możesz się zgodzić ze mną, że tuniki bez rękawów lub tylko z jednym są bardziej gorące niż tuniki z rękawami. Oto kilka przykładów na to, jak gorąca może być tunika:

Tunika z jednym rękawem może mieć odsłonięty bark lub klasyczne ramiączko. Odważne barki jak w wypadku tej tuniki https://zoio.pl/odziez-damska/tuniki/tunika-z-ornamentem-i-pomponami to atrakcyjny sposób na powitanie ciepłej lub gorącej pogody, a tunika jest wystarczająco szykowna, aby ogrzać cię gdy zrobi się chłodno. Atrakcyjność tuniki bez rękawów polega na noszeniu długich wierzchołków, które u góry są luźne. Wyglądasz w nich przebojowo, a dobrze skrojone tuby podkreślą twoją budową. Możesz je nosić z legginsami gdy robi się chłodniej – z ciepłą pogodą sprawią, że będą tak samo przyjemne, jak każda inna tunika. Niektóre tuniki z rękawami mogą mieć proste wycięcia i rozcięcia, ale nadal w większości są postrzegane jako bez rękawów. Niektóre tuniki bez rękawów mogą nawet mieć głęboki dekolt podkreślający twoją twarz i ramiona.

W zależności od tuniki i stroju, można nosić dowolne obuwie, od japonek/klapek do butów z cholewami. Nie polecałabym tak naprawdę klasycznej pary czółenek na obcasie z tuniką na lato, ale już koturny czy platformy dobrze się z nimi sprawdzą. Myślę, że jedwabistą tunikę (najlepiej bez rękawów lub bez szwu) należy sparować z parą spodni kapri lub przyciętych dżinsów i nosić z nią ładne espadryle. Tuniki z rękawami idealnie pasują do spodni kapri z płaskimi sandałami lub z wygodnymi mokasynami. Ale oczywiście jest wiele odmian tunik i spodni na rynku!

 

Tagi: