T-shirty
19 czerwca 2018

T-shirty wróciły na scenę mody!

T-shirty w końcu wróciły na scenę mody, od ulicy po wybiegi. Tutaj dowiesz się, na co warto zwrócić uwagę latem tego roku w 5 najważniejszych trendach, które poznasz też w sklepie https://zoio.pl/odziez-damska/koszulki.

Będziesz chciała mieć pewność, że znajdziesz klasyczną koszulkę z wybraną grafiką i będziesz nosić ją z ulubionymi dżinsami, spódnicą midi, a nawet aksamitną parą spodni lub sukienką maxi. T-shirt nie jest niczym nowym pod względem kształtu i stylu, ale jest najgorętszym trendem sezonu. Kobiety na całym świecie wybierają T-shirty bo mogą nosić je w dowolny sposób, w jaki czują się komfortowo i mają mocne strony.

T-shirty ze sloganem

T-shirtyCytaty i slogany na T-shirtach nie są niczym nowym. Jednak w końcu projektanci mody przyjęli ten trend i teraz możesz pokazać swój własny program polityczny i ideologie na swojej klatce. Tego lata znajdź idealną koszulkę z sloganem, która dokładnie oddaje Twoje samopoczucie, czy to dziwne, czy inspirujące przesłanie.

T-shirty vintage

Najlepsze koszulki to te klasyczne. Poszukaj starych rockowych koszulek koncertowych lub starych z logo nieistniejących już firm. Komiksowe i superbohaterskie T-shirty damskie zawsze wyglądają fajnie i mają ten szczególny styl retro, który obecnie jest trendy. Trudno jest znaleźć prawdziwe t-shirty vintage, jednak w dzisiejszych czasach można znaleźć naprawdę wspaniałe reprodukcje.

Koszulka inspirowana naturą

Mając na uwadze środowisko naturalne, nic dziwnego, że natura jest również świetną inspiracją dla mody. W tym sezonie znajdziesz koszulki z nadrukami inspirowanymi naturą, od drzew i kwiatów po zwierzęta i krajobrazy. Równie dobry jest prosty rysunek lub ogólny wzór. Szukaj fajnych tekstur i kolorów, które pasują do twojego stylu i nastroju.

Artystyczne stylizacje

Masz ulubionego artystę? Może przyjaciela, który dobrze rysuje. Znajdź koszulkę z ulubionym rodzajem sztuki, może będą to abstrakcyjne obrazy lub realistyczne rysunki. W każdym razie, noś dzieła sztuki dumnie na koszulce. Teraz nadszedł czas, aby wyrazić się poprzez nasze ubrania. Wystarczy mieć drukarkę i odrobinę kreatywności.

Koszula we wzór

Dla zabawy, szukaj koszulki, która jest pokryta jednolitym wzorem. Wyobraźmy sobie kropki, kwiaty, paski lub abstrakcyjne kształty. Ostatnio modne są też T-shirty całe w jakiś obraz – nie tylko z nadrukiem na klatce.

 

Tagi: