spodnie z wysokim stanem
23 lipca 2018

Spodnie z wysokim stanem – dlaczego wróciły?

Spodnie z wysokim stanem dostępne w sklepie https://zoio.pl/odziez-damska/spodnie zaiste zaliczyły w ostatnich latach ogromny powrót. Co jest tak w nich takiego świetnego? Cóż, mogą one magicznie ukryć te dodatkowe kilka kilo, które zdobyłaś. Jeśli założysz pasek i dopasowany do niego top z głębokim wcięciem, podkreśli to Twoją talię i sprawi, że będzie wyglądała na mniejszą. Spróbuj nosić podstawowy top na codzień i nie wahaj się nosić jedwabnej bluzki lub koszuli dla uzyskania bardziej formalnego, eleganckiego wyglądu. Osobiście mam tylko dwie pary spodni z wysokim stanem, ale to nie przeszkadza mi ich lubić i tak.

spodnie z wysokim stanemWłaściwie takie spodnie z wysokim stanem w ogóle nie są „wysokie”. Są one wyższe niż takie, do których przywykliśmy, ale dobrze trafiają w Twoją naturalną talię. Udaj się do każdego centrum handlowego, a znajdziesz spodnie, dżinsy z z rozszerzającymi się nogawkami, dżinsy rurki i miękkie spodnie palazzo, a wszystko to z wysokimi nastawami.

Chociaż spodnie o wysokim stanie są bardziej atrakcyjne niż kiedyś, to jednak trzeba pamiętać , nie są w żaden sposób uniwersalnie pochlebne. Współpracują one z różnymi typami sylwetki i nie trzeba być supermodelką, aby je nosić, ale może to być problemem, kiedy będziesz próbowała znaleźć odpowiedni styl.

Dlaczego kobiety dziś tak nie znoszą własnych bioder i ud? Wydaje się, że obsesja na punkcie wysokiego stanu i wąskich bioder stała się w latach 2000. tematem kobiecych rozmów. Spodnie z wysokim stanem podkreślają szczególnie fizjologię, którą widzieliśmy na celebrytkach jak Kate Moss czy Britney Spears.

Często słyszę, że wiele kobiet szuka dżinsów, które będą sprawiały, że będą one wyglądać na jak najchudsze. Prawie zawsze wybierały niskie, obcisłe dżinsy nad każdym innym dopasowaniem i podwijały je do kostek. Każde dopasowanie, które dodało nieco więcej materiału do bioder i uda, niezależnie od tego jak ładnie w nich wyglądały, było natychmiast uważane za modowe „nie”.

Rozumiem to. Często sama badałam jak para dżinsów pasuje do moich bioder i ud, i doszłam do wniosku, że spodnie z wysokim stanem wyglądają dobrze na mnie! Wygląda na to, że naprawdę chcemy pary denimowych spodni, które podkreślają nasze kobiece kształty!

Tagi: