15 czerwca 2018

Odzież męska, odzież damska… a może nie ma różnicy?

To denerwujące, gdy na etykietach znajdują się słowa „męska odzież” i „damska odzież”. Osobiście uważam, że można nosić cokolwiek, co chce się nosić, bez względu na to, co jest napisane na opakowaniu. Kobiety coraz częściej noszą męskie buty jak loafersy czy lordsy, a spodnie nie budzą już komentarzy. Ty też możesz wziąć udział w rozmyciu linii między tym, co uważa się za właściwe dla mężczyzny do noszenia czy też dla kobiet. Spróbuj zajrzeć do szafy swojego chłopaka, aby zainspirować się jego ciuchami i wybrać poniższe elementy, aby zmienić swój styl.

Dżinsy

Dżinsy boyfriendy prawdopodobnie stały się nowym stylem, ponieważ dziewczynki potrzebują pary spodni, aby pasowały do ich koszul, które też ukradły swoim chłopakom. Połącz je z czółenkami by uzyskać kobiecy wygląd lub noś lordsy, by zyskać męski wygląd.

Koszule

Od dawna wiadomo, że najskromniejsze koszulki to te, które ukradłaś swojemu chłopakowi. Kiedy chcesz ponadwymiarowe koszule damskie, po prostu wybierz podniszczoną flanelę faceta. Koszula jest nie tylko podstawą w szafie, ale kiedy jest blisko Ciebie, za każdym razem staje się wyjątkowa.

Zegarki

Zegarek jest akcesorium, które można uznać za męskie lub żeńskie w zależności od stylu, ale nie ma znaczenia, kto go nosi. Spróbuj męskiego zegarka i sprawdź, czy wolisz większe paski i bardziej szorstki styl. Skórzane paski do zegarków stały się bardzo popularne zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, a oba świetnie wyglądają w eleganckich lub codziennych strojach. Wypróbuj cienki i szeroki pasek z zegarkiem i sprawdź, który z nich preferujesz.

Lordsy

Lordsy pochodzą od kapci, które nosili lordowie. Te obuwie ma stylizowaną męską powierzchowność, ale mogą być bardzo kobiece. Takie buty są bardzo wszechstronne i ładnie stylizują się z jeansami i białym T-shirtem.

Kapelusze

Każdy męski kapelusz może być noszony przez faceta lub dziewczynę. Nie ma znaczenia, jaki jest styl, kształt czy kolor, każdy może zdjąć kapelusz, musi być po prostu na tyle odważny, by go wypróbować. Wypróbuj kapelusz vintage i zobacz, jak Ci się spodoba. Im częściej go założysz, tym więcej nauczysz się kochać kapelusze.

Zajrzyj w szafę swojego chłopaka… Możesz tam znaleźć inspirację modowe!

Dodaj komentarz