bomberki
30 sierpnia 2018

Kurtki bomberki nigdy nie wyjdą z mody!

Kurtki bomberki prawdopodobnie nigdy nie wyjdą z mody, ale w zeszłym roku zainteresowanie tymi ciekawymi jesiennymi kurtkami damskimi było wyjątkowe, co widać choćby w sklepie https://zoio.pl/odziez-damska/okrycia-wierzchnie/bomberki. Wyszukiwania Google zwiększyły się o ponad 500%. Wszystkie znane mi blogerki modowe napisały na ten temat kilkanaście postów. Wszyscy celebryci, od Kanye’go Westa czy Beyonce po Liama Hemsworth, postanowili nosić takie bomberki 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. I półki były pełne przeróżnych opcji dla konsumentów. Były to szalone atrakcyjne style ze skóry, klasyczne nylonowe interpretacje,. luksusowe aksamitne opcje – a pomiędzy nimi około tysiąca innych wersji.

bomberki

Damskie bomberki są po prostu kultowym stylem, który istnieje od początku zeszłego wieku w mundurach męskich i w modzie damskiej. W latach 50-tych kultura młodzieżowa przyjęła elementy wojskowe i robotnicze – a po drugiej wojnie załogi bombowców stały się rozpoznawalne. Zmieniło to stylizację kurtki damskiej, wyprowadzając ich na ulice i kluby. Myślę, że widzimy dziś ten buntowniczy duch ponownie wśród młodych ludzi i projektantów, dlatego kurtka bomberka ponownie zyskała popularność.

Przeszliśmy od miękkiej bomberki do lżejszej, sezonowej wersji na wiosnę lub jesień. Takie kurtki damskie na jesień są dla nas bardzo ważne. Miło jest, że w tej wersji bomberki jest ona bardziej uniwersalna, dzięki czemu w zależności od pogody można ją traktować jak uniwersalną odzież wierzchnią lub jako modny top.

Kurtki bomberki są bardzo kobiece i bardzo atrakcyjne, co jest jednym z powodów, dla których sprzedają się tak dobrze. Poszerzają ramiona i sprawiają, że wyglądasz szykownie. Dobrze sprawdzają się tak na eleganckie, jak i bardziej swobodne okazje, co zawsze pomaga.

Możesz nosić taką kurtkę bardziej luźno z dresami i bluzą, ale równie dobrze będzie elegancko wyglądała z koszulą zapinaną na guziki, kardiganem i rurkami, aby uzyskać mieszankę wyrafinowania i swego rodzaju ubioru ulicznego. Prawdziwą sztuczką jest jednak wybór materiału takiej kurtki, który będzie pasował do Twojej garderoby w jak największej ilości sytuacji, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiała wybierać tylko jednego sposobu noszenia.