topy
6 lipca 2018

Jak wybrać topy na lato?

Jest kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, kiedy wybierasz w sklepie https://zoio.pl/odziez-damska/bluzki/topy topy damskie na lato lub do uprawiania sportu. Ludzie często mnie pytają, jak nosić topy damskie. Oto kryteria, które uważam za najważniejsze.

Dobre dopasowanie jest kluczem do sukcesu, a dobre topy damskie są eleganckie, pasują do twojej sylwetki i działają dobrze. Nie chcesz, aby twoja podkoszulka była za luźna, ponieważ będzie przylegać do twojego ciała gdy się spocisz latem (na siłowni), a za duże T-shirty i topy spowalniają cię gdy biegniesz lub jeździsz na rowerze. Co gorsza, duże luźne podkoszulki zaczynają uciekać z okolic szyi i tworzą efekt przypominający spadochron – a nie jest to, czego chcesz. Takie topy bez rękawów te mają pasować do kształtu twojego ciała, ale nie być zbyt ciasne.

Kluczowe znaczenie ma również konstrukcja takiego topu. Topy nie muszą być tylko ładne, ale komfortowe i dobrze dopasowane. Bądź ostrożny wobec produktów wytwarzanych przez producentów, którzy nie mają na swoim koncie żadnych osiągnięć. Prawdopodobnie starają się po prostu sprzedać tanie chińskie ciuchy, które nie nadają się do niczego . Oznacza to, że potrzebujesz wygodnego, oddychającego materiału, szwów, których nie zauważysz, oraz odpowiedniego kształtu, aby utrzymać koszulkę na swoim miejscu.

Warto też pomyśleć o dodatkach – suwaki, kołnierze zapinane na guziki, kieszonki. Rozpinanie kołnierza tworzy naturalny v-neck, co pomoże ci podkreślić budowę swojej twarzy. Co ważniejsze, zapewnia ważne odpowietrzanie, co jest ważne latem gdy zarządzanie ciepłem jest kluczowe. Krytyczne znaczenie mają również kieszenie. Długo nie mogłam się przyzwyczaić do kieszeni w odzieży damskiej ale uważam że ciuchy damskie mają kieszenie. Zwłaszcza odzież sportowa bardzo korzysta na praktycznych kieszonkach.

Zauważ, że nie powiedziałam „kolor” – to naprawdę zależy od Ciebie. Naszą rekomendację oparliśmy na rzeczywistej odzieży, a nie na kolorze materiału. Oczywiście, jasne barwy nie pochłaniaja ciepła, co sprawia, że czarne topy damskie na lato są dość chybionym pomysłem – ale ładnie zestawione z inną odzieżą idealnie nadają się do noszenia warstw. Dlatego polecam koronkowe topy jak ten https://zoio.pl/odziez-damska/bluzki/topy/bluzka-z-koronka-i-fredzelkami